Get Adobe Flash player

Credit Center Rybnik

Centrum kredytowe

Plac Kopernika 3
44-200 Rybnik
Polska
+48 32 755 91 89

Informacje szczegółowe o ofercie
1/06/2014 Lokalizacja Dzieln./Miejsc.Powierzchnia
działki
Powierzchnia
domu
Cena
Domy Sprzedaż Rybnik Centrum387 m2213 m2 465000 pln
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej + garaż Rybnik Centrum!!!


Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej + garaż Rybnik centrum!!!

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 213,6 m2, użytkowej 148,7 m2. Budynek w całości podpiwniczony (6 pomieszczeń), użytkowe poddasze. Działka o powierzchni 387 m2 w kształcie prostokąta, płaska, w całości ogrodzona, zagospodarowana, częściowo wybrukowana, obsadzona krzewami. Dodatkowo na działce altana + garaż wolnostojący. Dom oddany do użytku w 1997 r., wykończony, ocieplony, otynkowany. Dach kryty papą termozgrzewalną, stropy betonowe, nowa stolarka okienna - drewniana, na parterze rolety zewnętrzne. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Budynek w całości podpiwniczony (6 niezależnych pomieszczeń), dodatkowo poddasze użytkowe. CO węglowe lub elektryczne.

Układ pomieszczeń:

PIWNICA: hall, pralnia, kotłownia z pomieszczeniem na skład opału, kuchnia, pokój z kominkiem z gustowną ladą barmańską, komórka.

PARTER: wiatrołap, hall, kuchnia z jadalnią, salon, WC.

PIĘTRO: hall, cztery sypialnie i duża łazienka.

PODDASZE: suszarnia, pokój, strych.

Standard wykończenia: w pokojach i kuchni na podłogach panele, na ścianach gładzie gipsowe. Łazienka z oknem w kaflach, wyposażona w narożną wannę, kabinę prysznicową, WC.

CENA: 465 000 zł

Zapraszamy na prezentację!